Liene Graudiņa

Zumba ir unikāla ar to, ka nav jābūt iepriekšējai pieredzei dejošanā vai fitnesā, lai spētu piedalīties nodarbībās. Soļi ir vienkārši, ritmi paši liek dejot un galvenais – nodarbībās ir iespējams atslēgt prātu no visām dienā uzkrātajām likstām un sliktajām domām.

Arī Liene savu zumbas ceļu sāka pilnīgi bez nekādas iepriekšējās sagatavotības fitnesā vai dejās. Visiem zināms – ja ļoti kaut ko vēlās, tas agri vai vēlu piepildās. Pirmā Lienes apmeklētā zumbas nodarbība bija 2013. gadā, bet jau 2018. gadā Liene pati ieguva zumbas instruktora sertifikātu Tallinā pie vienas no lielākajiem šī brīža zumbas „ guru” Monikas Lejman.

Lienes zumbas nodarbībās ir tikai viens likums – vienam par otru smieties ir aizliegts, drīkst smieties tikai par sevi vai Lienes jokiem (un to parasti ir daudz). Visiem zināms, ka pirmajās nodarbībās roka, kurai jāiet pa labi, aiz spītības iet pa kreisi un kāja, kurai jāiet pa kreisi, vispār nesaprot, ko dara. Tieši tāpēc papildus ķermeņa uzturēšanai formā, zumba dod iespēju arī pavadīt laiku lieliskā atmosfērā, pasmieties un atbrīvot prātu.

Kāpēc tieši tev ir jāapmeklē zumbas nodarbības? Jo tu neko nevari zaudēt, tikai iegūt!