Jānis Strēlnieks

Es, Jānis Strēlnieks, 20 savus dzīves gadus esmu pavadījis deldējot deju kurpju zoles gan Latvijā, gan Lielbritānijā, gan arī tālajā Ķīnā, Vācijā, Austrijā, Dānijā un vēl citās Eiropas un pasaules valstīs. No bērna kājas tiku aizvests uz deju studiju, lai iemācītos nelikt pēdas uz iekšu, tomēr vienā brīdī šī nevainīgā “izklaide” pārvērtās par kaut ko nedaudz vairāk kā tikai pulciņu pēc skolas solā pavadītām stundām.
Esmu piedalījies neskaitāmos Latvijas čempionātos ar vairākiem ļoti labiem panākumiem, esmu bijis Latvijas U21 Standartdeju čempionāta 3. vietas ieguvējs, Latvijas Showdance Čempionāta 2. vietas ieguvējs, esmu pārstāvējis Latviju gan Eiropas Čempionātā, gan Pasaules Čempionātos. Kā labākos rezultātus varu minēt Pasaules Čempionāta Standartdejās 12. vieta, Atvērtā Eiropas Čempionāta 20. vieta un Pasaules Showdance čempionāta 18. vieta.
Savu kaisli pret dejām neesmu aizmirsis un vēl joprojām aktīvi sekoju līdzi notikumiem gan pašmāju čempionātos, gan arī pasaules līmeņa sacensībās.
Ar savu prieku un spējām dalos nu jau vairāk nekā 4 gadus veidojot kāzu dejas un priekšnesumus gan pāriem, gan individuāli.