Rolands Bartaševičs

Mans vārds ir Rolands, un es no visas sirds mīlu deju! :) Visa līdzšinējā dzīve bijusi saistīta ar sportu, bet mīlestība tieši pret deju radās pirms aptuveni desmit gadiem, kad iepazinu Kubas salsas burvību ar visiem tās apakšstiliem jeb daudzveidību (Rueda de casino, reggaeton, rumba, son), un kopš tā laika deja kļuva par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, kam sekoja uzstāšanās deju šovos, priekšnesumos un sacensībās Latvijas un Baltijas mērogā, tāpat vadītas grupu nodarbības Kubas salsā, kā arī Latino fitness nodarbības dažādos pasākumos. Paralēli dejoti/apgūti pamati vēl tādos deju stilos kā bachata, kizomba u.c.
Patlaban esmu licencēts starptautiskās fitnesa treniņu programmas un pasaulē vienas no strauji augošākajām komūnām “Zumba Fitness ®” instruktors ar vairāk nekā četru gadu pieredzi; Rīgā grupu nodarbības esmu vadījis vairākos sporta klubos, tostarp vienā no lielākajiem – “People Fitness“, centrālajā sporta bāzē – “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā, kā arī plaši pazīstamajā un populārajā sporta/izklaides komūnā “Ghetto Games“, tāpat nodarbības notiek citviet Latvijā, dažādās iestādēs, skolās, uzņēmumos un organizācijās, kā arī treniņnometnēs, publiskos un korporatīvajos pasākumos un vairāku projektu ietvaros gan iekštelpu, gan āra formātā.
Šajā īsajā laika posmā kopā ar kaislīgākajiem zumbas piekritējiem un dejotājiem esam izauguši par draudzīgu zumbas komūnu jeb “ģimenīti”, kā paši to saucam, kas regulāri uzņem deju/zumbas video, paši rīkojam pasākumus, ik gadu zumbas nometni u.c., tādēļ jo sevišķi liels prieks, ka nu par mājām varam saukt arī “Padejosim?”. :)