Jolanta Popova

Es esmu kā saules baterija, kas uzlādējās no saules un mūzikas. Manī ir tik daudz pozitīvas enerģijas, ka man ir nepieciešams ar to dalīties.

Jolantas daudzu gadu deju un treneres pieredze ir izveidojusi viņu par stipru personību un virzījusi dzīvi augšup. Lai arī sākotnēji iegūtā izglītība ir citā jomā, Jolanta saprata, ka viņas aktīvā dzīve nav iedomājama bez dejām, bez mūzikas vai bez sporta. Lai to visu apvienotu vienā sirdslietā, Jolanta pirms 12 gadiem izveidoja “Fit & Dance Delicious” treniņus, kas kļuvuši ļoti pieprasīti īpaši starp dāmām no 25-45 g. Pie tam papildus pirms 2 gadiem Jolanta ieguva arī sertificētas fitnesa treneres izglītību.

Komunikācijā vienkārša, atsaucīga un atvērta, vienmēr pozitīva, Jolanta garantē, ka “Fit & Dance Delicious” treniņos nebūs garlaicīgi, jo katra reize būs savādāka.

Jolanta par sevi:”Es esmu kā saules baterija, kas uzlādējās no saules un mūzikas. Manī ir tik daudz pozitīvas enerģijas, ka man ir nepieciešams ar to dalīties. Es neuzspiežu un nealkstu pēc klienta mūžīgās uzticības. Es priecājos par ikvienu, kurš atnāk kaut vai vienu reizi un gūstu gandarījumu no klienta smaida un vizuālajiem panākumiem. Ja Tu vēlies justies pašpārliecināti, būt saskaņā ar savu prātu un ķermeni, vai vienkārši uzlabot garastāvokli, atnāc kaut vai vienu reizi un ļaujies sev būt!”❤️