Irina Černova

Deja ir brīvība… Tā ir spēja atklāt un parādīt citiem savu iekšējo pasauli, emocijas un jūtas. Tā ir māksla, kurai praktiski nav robežu. Dejojot, mēs sākam skatīties uz pasauli ne tikai ar acīm, bet ar dvēseli un sirdi. Īsta deja sākas tur, kur beidzas horeogrāfija un apstājas mūzika.

Irina ir gan licencēta Zumba®Fitness instruktore, gan lieliska un pieredzes bagāta Bačatas pasniedzēja.

Viņa ir ieguvusi B1 (Basics 1) un B2 (Basics 2) licences, kā arī Zumba®Kids un Zumba®Kids Jr. licences, kas nozīmē, ka viņa ir tiesīga vadīt nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Papildus Irinai vēl ir Zumba® Step; Zumba® Glutes; Zumba® Core un Zumba® Burst licences.

Svarīgi – lai paturētu Zumba®Fitness instruktora licenci, pasniedzējam ir jābūt aktīvam – regulāri jāpasniedz nodarbības, regulāri jābrauc uz apmācībām, sacensībām un dažādiem pasākumiem, kā arī pašai jāorganizē dažādi ar zumbu saistīi pasākumi. Irina to visu dara un tādā veidā diendienā profesionāli sevi pilnveido.

Viens no pēdējiem Irinas kvalivikacijas celšanas braucieniem bija 2014.gadā Prāgā, kur norisinājās “Reebok Wellness Marathon”, kur tiek uzaicināti tikai labākie no labākajiem Zumbas treneriem! Jau tagad ir zināms, ka Irina ir iekļauta arī 2015.gada “Reebok Wellness Marathon” dalībnieku sarakstā, kas ir nopietns sasniegums.