Kitija Tone

Hey, hey! Mani sauc Kitija Tone – esmu liela Zumbas fane, jo Zumba – tā ir kustība, enerģija, dzīvesprieks, vitalitāte un pozitīvu emociju lādiņš!

Ar Zumbu nodarbojos jau daudzus gadus. Mana trenere un iedvesmas avots bija Irina Černova, kura ir viena no labākajām trenerēm Baltijā. Viņa man iemācīja, ka Zumba nav sacensība, kur kāds ir labāks, bet gan mīlestība pret dzīvi, deju un apkārtējiem!

2016.gadā piepildīju savu sapni – nokārtoju eksāmenu un ieguvu licenci, lai pilntiesīgi varētu saukt sevi par Zumbas instruktori!
Instruktora licenci ieguvu pie Jaromir Cremers no Nīderlandes (ZES – Zumba Education Specialist), kurš ir viens no labākajiem Zumbas treneriem Eiropā.

Esmu viena no grupas “L.I.K.E.Z” dalībniecēm, kas ir pirmais šāda veida projekts Latvijā; tas apvieno kaislīgus zumbotājus.
Esmu piedalījusies meistarklasēs pie dažādiem Eiropas ZIN instruktoriem: Dovydas Veiverys Lietuva), Jurate Trafimoviene (Lietuva), Vasilisa Tarasova (Lietuva), Diego Armendariz (Ekvadora), Victor Armendariz (Ekvadora), Jorge Hinojosa (Ekvadora).