Groove un Groove FIT

Groove un Groove FIT ir demokrātiskas, iekļaujošas dejas, kas piemērotas ikvienam, jo katrs pats var izvēlēties dejas intensitāti. Nav svarīgi uz kuru pusi, ar kuru kāju vai roku sāc dejot. Mēs vienojamies kopīgā deju solī vai kustībā un katrs to izpildām savā unikālā veidā, pārvietojoties pa visu deju zāli. Katra nodarbība ir savādāka un tev uz nākošo reizi nekas nav jāatceras. Uz katru nodarbību vari nākt kā balta lapa. Groove ir ideāla recepte tava ķermeņa, prāta, sirds un dvēseles labsajūtai.

Groove nodarbība sākas ar maigu iesildīšanos, lai sagatavotu ķermeni aktīvākai fiziskai slodzei. Tad seko aktīvā deju daļa, kuras laikā paātrinās pulss, tiek stiprināta muskulatūra un izpildīti vingrinājumi, vienlaicīgi lieliski pavadot laiku brīnišķīgas mūzikas pavadījumā. Nodarbības laikā izdejojam vairākas dažāda stila dejas.

Savukārt Groove FIT ir enerģiskas dejas ar fitnesa elementiem, bet tu pat nepamanīsi, ka sporto, jo tu svinēsi, priecāsies un baudīsi mūziku, virpuļojot pa visu zāli. Šeit tev nav jāstāv rindā aiz trenera un jāmēģina izdarīt to, ko tev rāda. Šeit tu pats izvēlies intensitāti un izdejo sev tīkamā veidā.

Gan Groove, gan Groove FIT nodarbības noslēgumā ir relaksējošā daļa, kur ir iespēja izbaudīt pilnīgu mieru. Lai to izbaudītu maksimāli, paņem līdzi plediņu vai paklājiņu, uz kura apgulties.

Pasniedz licencēta Groove un Groove FIT trenere Ieva Miseviča